Kas mes esame

Jogos užsiėmimus veda Gvidomeda Mažulienė . Ji yra RIMYI (Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute  Pune, Indija) sertifikuota Iyengar jogos mokytoja – Intermediate Junior I .

Domėtis ir praktikuoti jogą pradėjo nuo  2002 metų. Teko mokytis iš daugelio mokytojų : Indijoje RIMYI (Ramamani Iyengar Meorial Yoga Institute) pas B.K.S. Iyengar dukrą Geeta S. Iyengar ir anūkę
Abhijata Sridhar Iyengar , Raya Uma Datta, pas Europos mokytojus Ritta Keller (Vokietija), Jayne Orton (UK) , Bob Blaeser (Vokietija),  Feaq Biria (Prancūzija), Carine Biria (Prancūzija), Gabriella Giubilaro (Italija), Jurek Jagucky (Lenkija), Angela Farmer ir Victor van Kooten (Graikija),Olga Ilinskaya (Maskva), Sergej Mihailov (Rusija),  Lois Steinberg (JAV), Manouso Manos (JAV) , Bill Walters (JAV), Stephanie Quirk ( Naujoji Zelandija)   ir kt.
Ilgo mokymosi procese žavėjo savęs atradimo, supratimo ir įtvirtinimo kelias. Galimybė per kūną nuraminti protą, o kvėpavimo dėka, subalansuoti emocijas. Visa tai padeda mums kasdien ugdant kantrybę, siekiant didesnio sąmoningumo, suvokiant disciplinos būtinybę, užtikrinant stabilumą savo aplinkoje.

Užsiėmimai vyksta pagal B.K.S. Iyengaro  metodiką. Jogos praktikos metu naudojama daug pagalbinių priemonių (diržai, kaladėlės, pledai, voleliai ), kad pagelbėti  kūnui, kad be traumų ir be sužalojimų būtų galima saugiai atlikti įvairias asaną, kad palaipsniui ateiti į vis gilesnį pozos atlikimą. B.K.S. Iyengaro mokymuose labai svarbu yra pozų atlikimo technika , seka ir išlaikyas . Praktikos metu yra laikomasi  asanų atlikimo eiliškumo, kad žmogus po užsiėmimo jaustųsi pailsėjęs, pasikrovęs naujų jėgų, ramus savo emocijose ir tylus savo prote. B.K.S Iyengaro joga labai dažnai naudojama terapiniams tikslams.  Daug pagalbinių priemonių, griežta pozų tvarka padeda apsaugoti problemines vietas ir atrasti, bei įdarbinti neveiklius raumenis . Šis metodas padeda kūnui po truputį sustiprėti, prasitempti, išsijudinti ir tapti stipriu tiek išorinėje, tiek vidinėje dalyje. . Ši joga tinka visokio amžiaus žmonėms, tinka turintiems įvairių traumų ar negalavimų.

Prieš pradedant  pranayamos praktiką Iyengar metodas rekomenduoja mažiausiai dvejų metų asanų praktiką, kad sustiprėtų, sutvirtėtų kūnas, nervų sistema ir plaučiai. Mokinys yra pasiruošęs pradėti ritminio pranayamos kvėpavimo technikas tiktai po to, kai jo krūtinės ląsta pakankmai atverta ir kai jis sąmoningai gali suvokti ir atlikti reikiamus kūno judesius, juos suderindamas su kvėpavimu. Pranayama gali traumuoti daug labiau , nei poza, todėl nereiktų skubėti prie sudėtingų technikų. Reiktų pradėti nuo paprasto kvėpavimo stebėjimo, pilnai suvokiant subtiliausius kvėpavimo ypatumus.